Bohaterowie


> Monika Kwiatkowska jest dwudziestoletnią dziewczyną, która z Polski przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, a dokładniej do Londynu. Skończyła technikum jako technik cyfrowych procesów graficznych i szuka pracy w swoim zawodzie. Ma trzy siostry i pochodzi z dość bogatej rodziny lecz stara się tego nie pokazywać.

 
< Paulina Kwiatkowska dwudziestosześcioletnia siostra Moniki. Mieszka w Chinach, wyjechała tam po skończeniu studiów i znalazła dobrą pracę.

 
> Weronika Kwiatkowska szesnastoletnia siostra Moniki i Pauliny. Mieszka w Polsce razem z mamą i ośmioletnią Martą.

< Agnieszka Kwiatkowska mama Moniki. Przepisała na córkę dom w UK. Mieszka w Polsce z dwójką młodszych córek. Jest zdrowa i ma się dobrze. 


> Kevin dwudziestosiedmiolatek, mieszkający w Londynie. Ma własny bar o nazwie 'Underground', poznaje Monikę w barze po czym się z nią zaprzyjaźnia.

 
< David dwudziestotrzyletni chłopak studiujący architekturę, poznaje Monikę podczas biegania po parku.

 

> Kasjusz 'Kas'dwudziestoczteroletni chłopak, pracownik 'Underground', poznaje się z Moniką w barze.

 

< Tonny dziewiętnastoletni chłopak, pracuje jako ochroniarz w klubie, do którego nieraz udają się chłopcy wraz z Moniką. Poznaje się z Moniką w parku. 

 

> Paul ochroniarz chłopaków, jest z nimi w każdym publicznym miejscu i dba o bezpieczeństwo zespołu.

 
< George ochroniarz One Direction, przydzielony do opieki nad Moniką, gdy wybiera się gdzieś z członkami zespołu.

 
> Preston ochroniarz One Direction, zazwyczaj wyrusza z chłopakami w miejsca publiczne.

< Lou stylistka chłopaków, jest trzydziestolatką o blond włosach. Poznaje Monikę w studio, gdy chłopcy omawiają sprawy związane z nową płytą. Zaprzyjaźnia się z nią. 

> Ed Sheeran dwudziestodwuletni muzyk, przyjaciel chłopaków z One Direction. Poznaje Monikę w studio, gdy chłopcy omawiają sprawy związane z nową płytą. Zaprzyjaźniają się. 


< Cici stylistka chłopaków, ma czerwone włosy. Poznaje się z Moniką podczas wyboru dla chłopców ubrań na dalszy ciąg trasy.

> Marry stylistka chłopaków, jest najniższą ze wszystkich stylistek. Poznaje się z Moniką podczas wyboru dla chłopców ubrań na dalszy ciąg trasy.

< Celia stylistka chłopaków, ma proste włosy. Poznaje się z Moniką podczas wyboru dla chłopców ubrań na dalszy ciąg trasy.

> Cary stylistka chłopaków, ma kręcone włosy. Poznaje się z Moniką podczas wyboru dla chłopców ubrań na dalszy ciąg trasy.

 
< One Direction zespół mający pięciu członków. Niall, Zayn, Harry, Louis i Liam to chłopcy w przedziale wiekowym 19-22. Poznają Monikę ponieważ okazuje się, że mieszkają w sąsiednich domach, zaprzyjaźniają się, a chłopcy chcą wprowadzić ją w swój szalony świat gwiazd pop'u.


> Camilla Balck - dziewiętnastolatka, poznaje Monikę podczas porannego joggingu w parku. Od razu znajdują ze sobą wspólny język< Ola Gonzales - dzwudziestolatka, która poznała Monikę i chłopaków podczas M&G na jednym z koncertów w LA. Zaprosiła ich na swoją urodzinową domówkę, na której sporo się wydarzyło. 

6 komentarzy:

 1. daj zdjęcia :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz jak trudno znaleźć zdjęcia pasujące do moich opisów postaci? Dlatego staram się tego unikać! :)

   Usuń
 2. Kevin jest najlepszy! uwielbiam Jon'a <3 tutaj trafiłaś! ;p
  ps.: dziękuję za tak przemile slowa ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy Kevina gra Derek z Teen Wolf?

  OdpowiedzUsuń